USŁUGI SPRZĄTANIA SKLEPÓW I MARKETÓW


Bardzo ważne jest, aby sklepy detaliczne były dobrze utrzymane, aby klienci czuli się komfortowo. Duży ruch pieszy, dostawy zapasów i codzienne przemieszczanie przedmiotów po sklepie mają wpływ na czystość sklepu. Dla właścicieli, menedżerów i innych pracowników, którzy starają się obsługiwać klientów przez cały dzień, znalezienie czasu na sprzątanie może być prawdziwym wyzwaniem.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ USŁUGĘ SPRZĄTANIA SKLEPÓW Z DAISY's HOME sp.z.o.o

Mamy 10-letnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług sprzątania w całej Wielkiej brytani i części Poski.
Daisy's Home Zapewnia profesjonalne i niedrogie usługi sprzątania dla szerokiej gamy sklepów detalicznych, od dużych centrów handlowych po małe, rodzinne sklepy narożne.

Ściśle współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoje wymagania
Naszym celem jest przekroczenie Twoich oczekiwań
Gwarantujemy, że Twoja powierzchnia handlowa zostanie nienagannie posprzątana i zaprosi Twoich potencjalnych klientów
Nasi pracownicy są bardzo doświadczeni i dobrze wyszkoleni z dużą dbałością o szczegóły, szczególnie podczas czyszczenia, odkurzania i polerowania podłóg.


NASZE USŁUGI SPRZĄTANIA OBEJMUJĄ:

sprzątanie okien- Witryn
ścieranie z kurzu wszystkich opraw oświetleniowych i mebli
nałożenie wosku i czyszczenie dywanów parą
Czyszczenie wszystkich szyb, luster i półek
Odkurzanie i zmywanie wszystkich podłóg
Recykling i zarządzanie odpadami
Polerowanie podłóg


GWARANCJA
Wiemy, że klienci dwa razy zastanowią się nad wejściem do brudnego i niechlujnego sklepu detalicznego, dlatego oferujemy gwarancję 100% satysfakcji klienta. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z naszych usług, chętnie odeślemy nasze sprzątaczki, aby dokończyły pracę zgodnie z twoją satysfakcją.

KONTAKT
Zadzwoń do nas pod numer 536 300 949 lub wypełnij formularz online na tej stronie, a my z przyjemnością przedstawimy bezpłatną wycenę dla Twojego sklepu detalicznego. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta, więc jeśli szukasz profesjonalistów do czyszczenia swojego sklepu, Daisy's Home jest dla Ciebie idealna.