USŁUGI SPRZĄTANIA DLA SZKOŁY I PRZEDSZKOLI


Utrzymanie czystej i uporządkowanej szkoły ma zasadnicze znaczenie dla budowania zaufania wśród uczniów, ich rodziców i kadry nauczycielskiej. Instytucje edukacyjne są prawdopodobnie jednymi z najbardziej podatnych na szybkie rozprzestrzenianie się zarazków. Dlatego potrzebujesz najlepszej firmy sprzątającej, aby utrzymać higienę swojego budynku szkoły. Można zrobić! Środki czyszczące to rodzinna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie sprzątania mieszkań i nieruchomości komercyjnych w Zielonej Górze, Poznaniu i Wrocławiu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie, wiemy, jak ważne jest zapewnienie czystego i odkażonego środowiska dla pracowników, studentów i gości.
Nasi klienci są naszym głównym celem.
Zapewniamy najwyższą jakość usług (patrz referencje poniżej).
Prowadzimy otwarty dialog z naszymi klientami, aby zapewnić jasne zrozumienie tego, co jest wymagane.
Używamy wyłącznie najwyższej jakości środków czyszczących, sprzętu i technologii.
Wszyscy nasi pracownicy mają doświadczenie w intensywnym szkoleniu i są objęci pracą, BHP, odszkodowaniami dla pracowników i odpowiedzialnością publiczną, aby zapewnić zgodność ze standardami branżowymi.
Oferujemy szereg usług dostosowanych do Twoich wymagań.


NASZE SZKOLNE USŁUGI SPRZĄTANIA ZAWIERAJĄ

Wyczyść wszystkie toalety środkami do dezynfekcji klasy szpitalnej
Odkurzamy, zamiatamy  wszystkie dywany w salach lekcyjnych
Wilgotny mop do wszystkich twardych podłóg
myjemy i dezynfekujemy parapety, żaluzje, wszystkie szklane ścianki działowe, pokoje dla personelu, lodówki, biurka i wszystkie blaty
Opróżnimy wszystkie kosze na śmieci i wymienimy wkłady
zabezpieczymy wszystkie podłogi przed zarysowaniami
ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
Czyszczenie dywanów parą
Czyszczenie pod wysokim ciśnieniem
Mycie okien wewnętrznych i zewnętrznych
Polerowanie podłóg


GWARANCJA
Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych wyników i naprawdę wierzysz, że coś przeoczyliśmy, z przyjemnością odeślemy nasze sprzątaczki z powrotem, aby dokończyć zadanie zgodnie z twoją satysfakcją.

KONTAKT
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod numerem 536 300 949 lub wypełnij formularz online powyżej, aby uzyskać bezpłatną wycenę.