Sprzatanie Punktów medycznych z Daisy's Home

„Po pierwsze, nie wyrządzaj krzywdy.” To zdanie jest rdzeniem przysięgi lekarzy Hipokratesa, podejmując karierę, a jednym z najważniejszych sposobów zapobiegania szkodom jest zachowanie wyjątkowej czystości. Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni dotykanych przez pacjentów ma zasadnicze znaczenie dla dobrego zdrowia.

Aby zapewnić wysokiej jakości opiekę medyczną, lekarze i pracownicy opieki zdrowotnej muszą ściśle współpracować ze swoimi pacjentami, jednak bliskość stwarza wyzwania, których zwykłe usługi sprzątania nie zawsze mogą rozwiązać. W przeciwieństwie do standardowych środowisk biurowych, które wymagają typowych usług powierniczych i środków czyszczących, placówka medyczna musi zapewniać zdrowe środowisko dla pacjentów i personelu aż do poziomu mikrobiologicznego. Niektórzy odwiedzający kliniki, szpitale i gabinety lekarskie mają wrażliwy układ odpornościowy lub choroby zakaźne, a jedynie wyspecjalizowane sprzątanie może ochronić przed rozprzestrzenianiem się zarazków. Oferujemy specjalistyczne usługi czyszczenia opieki zdrowotnej, które są zgodne ze standardami NFZ dla środowisk medycznych.

Podczas wybuchu grypy lub innych chorób zakaźnych lekarze zalecają częste mycie rąk, ale jest jeszcze jeden ważny środek ostrożności dla personelu medycznego, który zapewnia zdrowie: czyszczenie na poziomie szpitalnym. Dzięki czyszczeniu szpitalnemu powierzchnie poczekalni są dezynfekowane, usługi opieki są zwiększane, a sale egzaminacyjne są dokładnie czyszczone, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu. Czystość chroni również pracowników służby zdrowia przed złapaniem tych samych zarazków, które pacjenci przynoszą do Gabinetu.

Nasze podejście do czyszczenia obiektów opieki zdrowotnej
Stosujemy wieloetapowe podejście do czyszczenia obiektów medycznych i spełniania najwyższych branżowych standardów czystości. Uwaga:

1. Ocena
Pierwszym krokiem w każdym procesie czyszczenia placówek opieki zdrowotnej jest ustanowienie schematu utrzymania dobrej higieny. Oceniamy wielkość i wykorzystanie czyszczonej przestrzeni, biorąc pod uwagę wszelkie elementy, które wymagają szczególnej uwagi, w tym poczekalnie dla pacjentów, toalety i pokoje badań, laboratoria i tym podobne. Ocena pozwala nam również tworzyć procedury zapewniające właściwą konserwację między głębszymi sesjami sprzątania gabinetów medycznych.

2. Przygotowanie
Podczas sprzątania placówki opieki zdrowotnej wykonujemy niezbędne zadania, aby dostać się do miejsc, które mogły nie zwrócić uwagi na wcześniejsze rutynowe czyszczenie. Sprzęt jest zakrywany lub usuwany w razie potrzeby do głębokiego czyszczenia gabinetów medycznych i pokoi egzaminacyjnych. Nasze urządzenia czyszczące są przeznaczone do stosowania w środowiskach opieki zdrowotnej, w tym filtry HEPA na wszystkich urządzeniach próżniowych i środki przeciwdrobnoustrojowe do twardych powierzchni, w tym podłóg.

3. Program czyszczenia
Dywany i tapicerowane powierzchnie są regularnie planowane dogłębne czyszczenie, w razie potrzeby leczenie punktowe i dokładne odkurzanie HEPA między intensywnymi czyszczeniami. Łazienki, umywalki i inne powierzchnie dotykowe są dezynfekowane produktami klasy medycznej. Podłogi są szczegółowo czyszczone za pomocą rozwiązań zaprojektowanych w celu spełnienia standardów medycznych. Nasza wiedza na temat gabinetów medycznych jest szczególnie przydatna, ponieważ mamy doświadczenie w pracy z wrażliwym sprzętem diagnostycznym i elementami laboratoryjnymi.

4. Prezentacja
Pacjenci lubią wiedzieć, że przebywają w czystym, profesjonalnie utrzymanym środowisku medycznym, dlatego zwracamy uwagę również na szczegóły prezentacji. Odkurzanie i polerowanie twardych powierzchni pokazuje pacjentom i odwiedzającym, że zwracasz uwagę na każdy szczegół. Rośliny są odkurzone i odwrócone, a elementy dekoracyjne zwracają szczególną uwagę, aby były lśniące.

Zapewniamy również intensywne szczegółowe usługi czyszczenia medycznego dla określonych potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat jednorazowego sprzątania, regularnych wizyt lub dowolnej z naszych usług.

Sprzątanie gabinetów medycznych - nasze prawdziwe doświadczenie
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako zaufana firma sprzątająca oferująca usługi sprzątania i sprzątania biur medycznych szerokiej gamie dostawców, jesteśmy dumni z tego, że pomagamy w dokładnym czyszczeniu personelu medycznego, który zachowuje zdrowie naszej społeczności. Świadcząc wyjątkowe usługi czyszczenia opieki zdrowotnej, odgrywamy istotną rolę, pomagając pracownikom medycznym chronić ich pacjentów i samych siebie przed chorobami zakaźnymi i poważnie podchodzić do tej roli dla wszystkich naszych klientów.

Nasza pozycja sprzedawcy daje nam również wyjątkowy dostęp do profesjonalnych środków dezynfekujących, najnowocześniejszego sprzętu do czyszczenia i osobistej wiedzy fachowej, którą wnosimy do każdego obiektu. Jeśli chodzi o czyszczenie obiektów opieki zdrowotnej, podtrzymujemy naszą pracę i gwarantujemy, że każde środowisko opieki zdrowotnej, które obsługujemy, jest odpowiednio czyszczone, a nie tylko czyszczone i czyszczone. Mamy bezpośrednie doświadczenie w obsłudze:

Ośrodki pilnej opieki
Ośrodki opieki pediatrycznej
Gabinety dentystyczne
Opieka onkologiczna
Praktyka rodzinna
Poradnie chirurgiczne
Laboratoria i centra testowe
Daisy's home  - Sprzątanie biur medycznych
Nasze indywidualne podejście pozwala dostosować sposób, w jaki spełniamy Twoje potrzeby w zakresie czyszczenia. Niezależnie od tego, czy prowadzisz rodzinną praktykę, czy jesteś odpowiedzialny za duże centrum medyczne, szczycimy się tym, że zapewniamy Twoim pacjentom i personelowi zdrowe i czyste środowisko, które ma fundamentalne znaczenie dla dobrego samopoczucia. Czyste, przyjemne otoczenie również przyczynia się do zaufania pacjentów, co ma zasadnicze znaczenie dla dobrej opieki medycznej. Ułóż swoich pacjentów w higienicznych, atrakcyjnych warunkach, które pozwolą im skupić się na leczeniu. s