Sprzatanie Kuchni z Daisy's Home

Nagromadzenie się tłuszczu, węgla i złogów tłuszczu w kuchniach komercyjnych stanowi ryzyko pożaru, a jeśli nie zostanie przeprowadzone czyszczenie kanałów wentylacyjnych w wentylatorach  kuchennych, może to bardzo szybko rozprzestrzenić ogień. Jeśli nie będziesz regularnie czyścić swojego sprzętu, możesz nawet unieważnić swoje ubezpieczenie.
Firmy ubezpieczeniowe wymagają teraz, aby wszystkie kanały odprowadzające tłuszcz były często czyszczone przez akredytowaną specjalistyczną firmę, która może przedstawić certyfikat i dowód ze zdjęcia, że ​​prace zostały wykonane.

Nie jest już kwestią, czy powinieneś to zrobić, MUSISZ to zrobić, więc teraz jedynym pytaniem jest, z której firmy powinieneś skorzystać?

W tym miejscu  Daisy's Home  może ci pomóc. Korzystamy ze specjalistów, którzy mają całe doświadczenie, narzędzia i akredytację potrzebne do prawidłowego wykonania pracy za pierwszym razem, przy jak najmniejszym wpływie na Twoją kuchnię i zyski.

Zalecamy również skorzystanie ze specjalistycznych usług czyszczenia kanałów kuchennych, a także czyszczenia piekarników komercyjnych, aby kuchnie komercyjne były czyste i wolne od tłuszczu i złogów; który promuje zdrowe publiczne przygotowywanie żywności i zapewnia higieniczne miejsca do przygotowywania żywności, znacznie poprawi to twoją ocenę higieny żywności.