Sprzątanie siłowni i klubów fitnes z Daisy's Home sp.z.o.o

Czystość jest niezwykle ważna w siłowniach, centrach fitness i spa. Od obszarów dotkniętych dotykiem - takich jak sprzęt i ciężary - po prysznice i szatnie, regularne czyszczenie zapewnia, że ​​siłownia lub fitness nie zawiera bakterii, zapachów i kurzu.

Czy potrzebujesz firmy sprzątającej na siłowni w Lubuskim, wielkopolskim lub Dolnośląskim (wrocław, Poznań, Zielona Góra), Nowa sól ? Daisy's Home  oferuje wiedzę, której potrzebujesz!

Specjalizujemy się w czyszczeniu komercyjnym - w tym w siłowniach, centrach fitness i spa - i oferujemy kompleksowe pakiety czyszczące, aby Twój obiekt wyglądał świetnie na co dzień. Skontaktuj się z Daisy's Home już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę lub zaplanować usługę.

Nasze usługi sprzątania siłowni

Każda siłownia ma swoje unikalne wymagania dotyczące czyszczenia. Niektóre centra fitness posiadają sprzęt, który wymaga codziennego lub cotygodniowego sprzątania, podczas gdy inne wymagają regularnego czyszczenia, w tym toalety, sale do ćwiczeń, recepcję i biura.

Daisy's Home  oferuje konfigurowalne plany czyszczenia zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb Twojego obiektu. Nasze usługi sprzątania siłowni obejmują:

  • Ogólne sprzątanie - Od biur po recepcje, nasz zespół sprawi, że cały Twój obiekt będzie wyglądał świetnie. Oferujemy ogólne sprzątanie  biura i sali ćwiczeń. Obejmuje to odkurzanie, odkażanie powierzchni, odkurzanie, usuwanie pajęczyny i wiele innych.
  • Czyszczenie sprzętu - Regularna dezynfekcja sprzętu siłowni i wolne ciężary pomagają zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii. Daisy's Home  używa bezpiecznych środków czyszczących do ochrony twojego sprzętu i gości.
  • Mycie okien - Nasz zespół zapewnia kompleksowe usługi czyszczenia szkła, od okien wewnętrznych / zewnętrznych, po lustra do ćwiczeń i szklane ściany osłonowe.
  • Czyszczenie toalety/ Prysznice  - Daisy's Home  sprawia, że ​​toalety i szatnie wyglądają nieskazitelnie. Nasz zespół sprzątająct toalety, prysznice, umywalki  zapewniamy również możliwość usługi zaopatrzenia w ręczniki papierowe, papier toaletowy, worki na śmieci i inne materiały eksploatacyjne.
  • Dezynfekcja - podłogi prysznicowe i spa w siłowni mogą być pożywką dla bakterii. Daisy's Home zapewnia usługi sanitarne, aby zapobiec bakteriom i utrzymać lśniące prysznice i przebieralnie.
Podsumowując, Daisy's Home  z przyjemnością dostosuje się do potrzeb Twojego obiektu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach sprzątania centrum fitness.

Usługi czyszczenia podłóg
Siłownie mają wiele różnych rodzajów powierzchni, z których każda wymaga specjalistycznego sprzętu i produktów do czyszczenia. Na przykład prysznice i korty do golfa mają specjalne potrzeby w zakresie czyszczenia. Poza tym dywany i podłogi z płytek mogą wymagać mycia płynem lub polerowania.

Daisy's Home  to źródło profesjonalnych usług czyszczenia podłóg. Nasz zespół ma doświadczenie w czyszczeniu wszystkich unikalnych rodzajów powierzchni powszechnych w siłowniach i centrach fitness.

Nasze usługi obejmują:

  1. Pielęgnacja dywanów - Zapewniamy kompleksową obsługę dywanów, w tym szamponowanie i usuwanie plam.
  2. Polerowanie / polerowanie - Oferujemy fachową wiedzę w zakresie blefowania / polerowania podłóg w kafelkach i możemy pomóc w regularnym woskowaniu. Unikalne powierzchnie podłogowe - Niezależnie od tego, czy Twoja siłownia ma boiska do koszykówki, czy racquetball, możemy pomóc w czyszczeniu za pomocą specjalistycznych i bezpiecznych narzędzi i sprzętu.
  3. Dezynfekcja podłóg - Możemy pomóc w dezynfekcji gumowych podłóg w siłowni wokół sprzętu lub w salach do ćwiczeń.
        Zadzwoń by otrzymać darmową wycenę


Jeśli potrzebujesz firmy sprzątającej  do czyszczenia siłowni, Daisy's Home  stoi twoją pomocną dłonią

. Zadzwoń już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Oferujemy usługi po godzinach i porach dnia oraz zapewniamy niestandardowe plany usług dostosowane do Twoich potrzeb. Poproś o wycenę już dziś!