Sprzątanie przedszkoli z Daisy's Home sp.z.o.o

Zarządzasz małą armią energicznych i ciekawskich maluchów? Czy poważnie myślisz o utrzymaniu dla nich czystości i zdrowia w przedszkolu? Czy chcesz mieć po swojej stronie odpowiednią firmę sprzątającą do kontroli zdrowia i inspekcji?
Daisy's Home jest doświadczonym dostawcą usług sprzątania przedszkoli, szkół . Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowych wyzwań, jakie stoją przed żłobkiem, aby utrzymać lśniące podłogi, łazienki czyste i wolne od zarazków, dywany bez zanieczyszczeń i zabrudzenia szkła.

Poważnie podchodzimy do naszej roli w czyszczeniu Twojego przedszkola, zapewniając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Współpracując z naszymi klientami przedszkolnymi, rozumiemy, że każdy ma specjalne potrzeby, i stworzymy dostosowany program czyszczenia, aby spełnić te potrzeby.

Jako jeden z naszych klientów przekonasz się, że konsekwentnie odświeżamy komunikację i nasz poziom usług jest wyjątkowy. Oprócz naszych drobiazgowych ogólnych usług sprzątania komercyjnego, takich jak odkurzanie, mycie, mycie szkła, czyszczenie łazienki i inne, możemy zaoferować Ci pełną usługę sprzątania obejmującą:

Zdejmowanie izolacji, woskowanie i polerowanie
Czyszczenie dywanów
Czyszczenie okien
Jeśli chcesz mieć profesjonalną firmę sprzątającą z pełnym zakresem usług, której możesz zaufać w swoim przedszkolu, skontaktuj się z nami już dziś! Nie zapomnij również o naszej usłudze czyszczenia białych rękawiczek - głębokiego szorowania w przedszkolu