Sprzątanie powierzchni Handlowych z Daisy's Home

Chcesz, aby Twoja powierzchnia handlowa świeciła Nie potrzebujesz „brudnych rozrywek”. Chcesz, aby Twoi klienci koncentrowali się na Twoich produktach. Rozumiemy!

Rozumiemy, że musujące środowisko sprzedaży detalicznej jest konieczne, aby zaprezentować swoje produkty i usługi w jak najlepszym świetle. Utrzymanie czystości podłóg, okien i powierzchni nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów wymaga doświadczonych specjalistów od sprzątania z konsekwentną dostawą. Sklepy odzieżowe, sklepy meblowe, sklepy ze sprzętem AGD, salony, spa i tym podobne są w ramach naszych profesjonalnych możliwości czyszczenia powierzchni handlowych. Daisy's Home utrzyma twoją powierzchnię handlową w czystości i blasku lśnienia!

Czyszczenie sklepów detalicznych  - nasza pełna oferta usług

Daisy's Home  rozumie znaczenie pierwszego wrażenia powierzchni detalicznej i potrzeby pełnego programu czyszczenia dostosowanego do potrzeb klienta.
Korzystamy z zespołu specjalistów ze specjalistycznym szkoleniem w celu utrzymania nieskazitelnego środowiska sprzedaży detalicznej. Twój cenny towar jest traktowany z najwyższą starannością, a twoja przestrzeń sklepowa otrzymuje uwagę, na którą zasługuje i zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Oto, co możemy zapewnić:

Standardowe zadania czyszczenia, takie jak usuwanie śmieci, recykling, wycieranie i odkurzanie, czyszczenie jadalni i kuchni, sprzątanie łazienki i tym podobne.
Profesjonalne czyszczenie podłogi, zdejmowanie izolacji i woskowanie oraz czyszczenie dywanów
Czyszczenie okien, witryn sklepowych