Sprzątanie po budowie z Daisy's Home

Jesteśmy zaufanym dostawcą usług sprzątania po zakończeniu budowy. Po zakończeniu prac nad wykopaniem nadszedł czas, aby przestrzeń lub budynek dostroić i przygotować do pracy. Dysponujemy wyuczonymi  procesami, sprzętem i doświadczeniem, których potrzebujesz, aby porządkowanie konstrukcji zakończyło się sukcesem. Sprawimy, że Twój budynek zabłyśnie i będzie jak nowy !

Oczywiście każda przestrzeń jest inna, a każde sprzątanie jest wyjątkowe. Niezależnie od tego, czy jest to nowa kompilacja, przebudowa, czy nawet drobne prace budowlane, które zostały wykonane, jesteśmy gotowi zaoferować bardzo udaną usługę czyszczenia po-konstrukcji.

Co więcej, czyszczenie konstrukcji często odbywa się etapowo, dzięki czemu Twoja przestrzeń jest w doskonałym stanie biznesowym i we właściwej kolejności. Konstrukcja wytworzy ogromne obciążenie pyłem i brudem. Dowiedz się więcej o naszym podejściu do obsługi projektu budowlanego do czyszczenia.

Czyszczenie konstrukcji - podejście etapowe
FAZA 1 - Przygotowanie: Wszystkie duże przedmioty, takie jak pudełka i opakowania, są usuwane i poddawane recyklingowi lub usuwane zgodnie z wytycznymi. Naklejki i metki z nowych mebli i wyposażenia są starannie usuwane. Usuniemy duże zanieczyszczenia i pozostałości z podłogi. Zaczyna się mocno zabrudzony wysoki pył. Faza 1 przedstawia „przygotujmy się” do projektu czyszczenia po zakończeniu budowy.

FAZA 2 - Dogłębne czyszczenie: Następnie wykonujemy odkurzanie szczegółów od góry. Dokładne czyszczenie półek, mebli, elementów wyposażenia i tym podobnych zostało zakończone. Łazienki, aneksy kuchenne i tym podobne są gruntownie czyszczone. Wykładziny dywanowe są dokładnie odkurzane, a twarde podłogi są czyszczone maszynowo, odkurzane lub odkurzane na wilgotne lub mokre zgodnie z instrukcjami producenta.

FAZA 3 - Przygotuj przestrzeń: Nadszedł czas, aby przygotować przestrzeń dla biznesu w fazie 3 świadczenia usługi czyszczenia konstrukcji. Niezależnie od tego, jak ostrożne jest podejście podczas głębokiego czyszczenia fazy 2, kurz nieuchronnie osadzi się na płaskich powierzchniach, meblach i podłogach (zalecamy pozostawienie tego na noc). W ten sposób wykonujemy końcowe odkurzanie i wycieramy wszystkie takie obszary. Na koniec wykonuje się kolejne szczegółowe odkurzanie, a twarde podłogi są ponownie mopem wilgotnym, mopem mokrym lub automatycznym szorowaniem, w zależności od zastosowania i instrukcji producenta. Praca jest zakończona i jesteś gotowy do pracy.

Czyszczenie konstrukcji - nasze prawdziwe doświadczenie
Zrealizowaliśmy w 100% udane projekty czyszczenia konstrukcji bez względu na branżę, zakres i harmonogram. Nasze doświadczenie w czyszczeniu konstrukcji w świecie rzeczywistym jest szerokie. Zwróć uwagę na niektóre z obsługiwanych przez nas branż i ustawień:

  • Szpital i opieka zdrowotna
  • Budynki biurowe
  • Wsparcie dla dużych wykonawców budowlanych
  • Centra danych 
  • Usługi w zakresie awaryjnego czyszczenia po zakończeniu budowy
Tak więc, niezależnie od branży lub ustawień, możemy obsłużyć projekt czyszczenia po zakończeniu budowy.

Daisy's Home - Twoja firma sprzątająca po budowie
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi czyszczenia konstrukcji. Od podłogi do sufitu przygotujemy Twoją przestrzeń do prowadzenia biznesu. Nasze pełne możliwości serwisowe pozwalają nam być jednym dostawcą dla wszystkich twoich potrzeb w zakresie czyszczenia. Nasze możliwości czyszczenia konstrukcji „pod klucz” pozwalają nam obsługiwać czyszczenie dywanów, podłogi, okna i krytyczne pomieszczenia, takie jak centra danych i laboratoria. 

Jeśli więc szukasz wysokiej jakości usługi sprzątania po zakończeniu budowy, skontaktuj się z nami już dziś, a my zajmiemy się Twoją bezpłatną wyceną!

Nasze obszary usług sprzątania po zakończeniu budowy