Sprzątanie Biur z Daisy's Home

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania biur w Lubuskie, Dolnośląskie oraz Poznaniu  Daisy's Home pozostawi twoje biurka, kuchnie, toalety, podłogi, okna i dywany absolutnie bez skazy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzątania biura handlowego w dużym budynku na wielu piętrach, które codziennie wymagają dużych nakładów sprzątających, czy też prowadzisz małe biuro w Wrocławiu   i potrzebujesz tylko jednego sprzątacza raz w tygodniu - Daisy's Home zawsze chętna do pomocy, Pozostaw nam swój kontakt a na pewno skontaktujemy się z tobą.Daisy's Home jako firma znająca potrzeby naszych klientów skłania się ku elastyczności która  jest tak samo ważna, jak zapewnienie profesjonalnych środków czyszczących i odpowiedniego doświadczenia , aby zapewnić, że Twoje pomieszczenia są sprzątane zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami.

Wiemy, że ciągłość jest kluczowa i dlatego budujemy nasz zespół wokół Twoich potrzeb.Codzienna kompleksowa lista kontrolna sprzątania biur powinna obejmować: Czyszczenie kosza na śmieci. ...
Odkurzanie i konserwacja mebli. ...
Odkurzanie i zmywanie podłóg. ...
Wycieranie szklanych przedmiotów. ...
Czyszczenie przełączników i uchwytów. ...
Wycieranie telefonu, klawiatury, monitora i urządzeń peryferyjnych. ...
Czyszczenie, dezynfekcja, nabłyszczenie oraz odkamienianie Umywalek, toalet i pisuarów.
Mycie szafek kuchennych wewnątrz i na zewnątrz Dezynfekcja oraz czyszczenie zmywarki