Komercyjne sprzątanie kuchni w Poznaniu, Zielonej Górze oraz wrocławiu ze 100% satysfakcją


Daisy's Home sp. Z.o.o oferująca usługi sprzątania to jedna z wiodących marek, jeśli chodzi o profesjonalne czyszczenia kuchni komercyjnych. Kładziemy nacisk na to, co pozostaje ważne dla Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, czy hotel  5 gwiazdkowy, staramy się świadczyć Nasze usługi zawsze dostosowane do twoich wymagań.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej firmy do doczyszczenia Kuchni komercyjnej to tylko Daisy's Home jako firma z dużym międzynarodowym doświadczeniem. 


Daisy's Home oferuje Okresowe czyszczenie/ doczyszczanie  kuchni komercyjnych, aby utrzymać wysoki standard czystości
Jako Klient Daisy's Home Oczekuj nieskazitelnie czystej powierzchni, nawet w miejscach najmniej dostępnych, takich jak sufity, ściany, światła i inne wyposażenie kuchni. Zapewniamy, że powierzchnia jest dokładnie czyszczona, aby pozbyć się możliwego nagromadzenia tłuszczu i brudu.

Zatrudnieni profesjonaliści dokładają wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard czyszczenia. Począwszy od usuwania wypalonego tłuszczu  z komina, aż po dokładne ścieranie brudu powstającego na powierzchni.
przed zakończeniem prac trzykrotnie upewniamy się, że Twoja kuchnia ma najlepsze czyszczenie, jakie kiedykolwiek miało. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby potencjalnie szkodliwe drobnoustroje zostały skutecznie wyeliminowane. Czysta kuchnia oznacza za każdym razem czyste wyposażenie i akcesoria.

Co obejmuje nasze komercyjne sprzątanie kuchni?

Dokładamy wszelkich starań, aby uwzględnić wszystkie możliwe czyszczenie wymagane dla Twojej kuchni. Dlatego cała nasza komercyjna usługa czyszczenia kuchni obejmuje:

Czyszczenie ścian, sufitu i ekranów dotykowych
Czyszczenie kanałów, otworów wentylacyjnych (za dodatkową opłatą)
Dokładne czyszczenie urządzeń od wewnątrz i na zewnątrz
Prawidłowe czyszczenie piekarników, płyt grzewczych, półek i półek
Dezynfekcja powierzchni z brudu i zanieczyszczeń
Twoje kompleksowe centrum do czyszczenia kuchni w kuchni
Oto niektóre z powodów, dla których powinieneś nas zatrudnić:

Wsparcie w każdej chwili
Szybkie czyszczenie narzędzi i sprzętu
Szybka i wydajna obsługa
Właściwy zespół profesjonalistów w pracy z doświadczeniem oraz ubezpieczeniem na szkody które mogą wyniknąć podczas robót 

Zadzwoń już dziś po bezpłatną wycenę usług sprzątania