Dokładne oczyszczenie budynku lub przestrzeni roboczej. "white Glove"

Jest to usługa głębokiego czyszczenia, która ma na celu podniesienie ogólnego poziomu „czystości i blasku” Twojego budynku. Nasi klienci są mile zaskoczeni widokiem ich budynku lub przestrzeni  po tym, jak dostarczyliśmy im naszą usługę czyszczenia "białych rękawiczek". Kiedy skończymy, to po prostu „jest,  czyste!”

Nasza usługa sprzątania w białych rękawiczkach jest idealna do przygotowania się na imprezy, lub podniesienia poziomu czystości przestrzeni, która mogła zostać zaniedbana, lub po prostu dobrego, wiosennego czyszczenia .

Jak to jest robione?

W przypadku mniejszych budynków i przestrzeni często świadczymy usługę w ramach jednej sesji czyszczenia za pośrednictwem zespołu sprzątającego w białych rękawiczkach. W przypadku większych przestrzeni będziemy pracować z Twoim harmonogramem biznesowym, aby rozbić przestrzeń na wiele sesji czyszczenia.

Więc co jest w to zaangażowane? Oprócz typowych czynności związanych z czyszczeniem wyszczególnimy:
  • czyszczenie i odznaczanie ścian, drzwi i listew przypodłogowych; dezynfekcji  łazienki i przestrzeni kuchennych;
  • szczegółowo czyścić urządzenia, w tym kuchenki, kuchenki mikrofalowe i lodówki; czyste  i otwory wentylacyjne
  • obszary o wysokim zapyleniu, w tym światła, rurociągi, wentylatory i inne trudno dostępne przestrzenie sufitowe;
  • szczegółowe czyszczenie żaluzji i parapetów
  •  Czyszczenie przeszkleń,okien  oraz  luster,
  • odkurzanie i Dezynfekcja monitorów, myszy i klawiatury, a także bardziej dostosowane do twoich potrzeb.
  • Wreszcie, możemy zakończyć z pełnym czyszczeniem dywanów, dezodoryzacją, a także listwami podłogowymi i nałożeniem  wosku w razie potrzeby.

Wiemy, że będziesz absolutnie zachwycony naszą usługą "White Glove". Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną propozycję czyszczenia białych rękawiczek!