Dezynfekcja powietrza Dla biur oraz fabryk


Mikroorganizmy powodują problemy w różnych miejscach, w warunkach klinicznych bakterie mogą powodować niebezpieczne wybuchy epidemii grypowej  .
Daisy's Home  zapewnia wysokiej jakości usługi sprzątania biur i usługi sprzątania komercyjnego w całej Polsce. 

  • Szybkie jednorazowe czyszczenie , 
  • czyszczenie dywanów, 
  • utrzymanie podłogi, 
  • mycie okien, 
  • czyszczenie kuchni 
  • usuwanie graffiti

 Świadczymy również komercyjne usługi sprzątania, które obejmują: sprzątanie biur, sprzątanie salonu samochodowego, przedsprzedaż i sprzątanie nieruchomości oraz sprzątanie szkół

Daisy's Home  to prywatna specjalistyczna firma zajmująca się czyszczeniem powierzchni komercyjnych, zaprojektowana specjalnie z myślą o zarządzaniu bieżącymi wymaganiami firmy w zakresie czyszczenia i konserwacji. Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów w całej zielonej Górze, Wrocławiu oraz Poznaniu 

Niezależnie od zastosowania w czyszczeniu komercyjnym, Daisy's Home chętnie odwiedziłby cię na miejscu, aby omówić każdy aspekt naszych usług.
Chwilowo oferujemy również zastosowanie dezynfekcji poprzez mgłę


Skutecznie zabija bakterie, pleśń i wirusy w domach, szpitalnych pokojach , szkołach, siłowniach, karetkach pogotowia, autobusach i innych pojazdach  zapobiega infekcjom za pomocą wysokiej jakości zamgławiających systemów dezynfekcji. Oferujemy najlepsze usługi maszyną do dezynfekcji mgłą suchą parą oraz antybakteryjne i antywirusowe roztwory o wytrzymałości przemysłowej, które dezynfekują praktycznie każdą dostępną powierzchnię w kilka minut bez pozostałości chemicznych i zapachu, a wszystko to po obniżonych cenach z bezpłatnym  dojazdem.  Jest to system w 100% zielony, ekologiczny i bezpieczny w użyciu w pobliżu elektroniki!